Polícia si teraz užíva rušné chvíľky. Na internet sa dostávajú fotografie z ich nehôd

12. januára 2016
www.facebook.com
Policia vyhne 3.jpg
Ďalšie policajné vozidlo skončilo mimo vozovky. Vbehlo do dvora penziónu. www.facebook.com/zoarski motoristi

Pred pár dňami sa stala kuriózna dopravná nehoda, ktorú zapríčinili policajti. Stalo sa to v Žiari nad Hronom. Odozva na seba nenechala dlho čakať a máme tu ďalšie postrehy na danú tému.

Po publikovaní videa priamo z miesta činu, sa roztrhla sieť a ľudia „bonzujú“, kde všade videli alebo prichytili policajtov pri dopravnej nehode „trochu“ inak, ako sme zvyknutí na mužov zákona.

Ale poďme pekne po poriadku. Video, ktoré sa dostalo na verejnosť 9.januára ukazuje, ako sa policajné auto otáča cez tri pruhy, vyvolalo veľkú diskusiu. Tu v diskusiách sa komentujúci nevedeli zhodnúť. Jedna skupinka dávala za pravdu policajtom, že sú nevinní a vinníkom sú autá idúce za nimi – a teda nedodržali odstup. Druhá skupinka zas poukazovala na to, že bez prehľadu na ceste policajt strhol volant a zapríčinil nehodu – teda jasným vinníkom je vodič policajného auta, ktorý nedal možnosť včasnej reakcie vodičom idúcim za nimi.

Ako to teda je? K videu sa vyjadrili aj odborníci na dopravu:

 

Pred touto nehodou sa polícií podarilo ešte pár kúskov. Napríklad nasledovné fotografie z mesta Vyhne, ktoré sú tiež publikované na Facebooku – Žiarski motoristi aj s popisom, kde sa uvádza: (Policajné auto) Po prejazde zákrutou narazili do zvodidiel, odkiaľ ich odhodilo do dvora penziónu, kde predtým ešte zdemolovali reklamnú tabuľu, plot a stromček. Pre domácich to muselo byť veľké prekvapenie, keď si našli policajné auto vo dvore.

Fb ziarski motoristi.png
www.facebook.com

Foto z miesta penziónu:

Policia vyhne.jpg
www.facebook.com/Ziarski motoristi
Policia vyhne 1.jpg
www.facebook.com/Ziarski motoristi
Policia vyhne 2.jpg
www.facebook.com/Ziarski motoristi

Ďalšia nehoda, pri ktorej bolo policajné auto vinníkom, sa prihodila aj vodičovi vracajúcemu sa z dovolenky z Brusnianskych kúpeľov. Policajné auto sa ponáhľalo za vozidlom, ktoré namerali. Avšak neprispôsobili svoju jazdu a nabúrali do ďalšieho civilného auta. Vo videu je to v čase 1.20 minúta.

 

 

12. januára 2016

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?