Pri tragickej nehode sa Porsche roztrhlo o Hondu Civic

Ads 2.jpg
www.youtube.com

Je skoro zbytočné sa snažiť usmerniť, predovšetkým mladých vodičov, aby jazdili primeranou rýchlosťou, ktorá je v rámci zákonov a bezpečnosti prípustná. Nič však nezdávame a znovu vám prinášame desivé zábery, ktoré by nemali vidieť slabšie povahy, ale mali by ich vidieť „frajeri“ riskujúci nielen svoje životy.

Tragická nehoda sa stala na Gréckej štátnej diaľnici A1 asi 80 km od Atén. Podľa očitých svedkov bola v tej dobe cesta mokrá a Porsche, ktoré nehodu spôsobilo, šlo obrovskou rýchlosťou.

Vodičom bol dvadsaťštyriročný George Vakakis, syn gréckeho podnikateľa a majiteľa firmy na výrobu detských hračiek Jumbo. Ten šiel spoločne so spolujazdcom vo svojom Porsche po diaľnici veľmi vysokou rýchlosťou. Na mokrej ceste dostal šmyk a neovládateľné vozidlo vo veľkej rýchlosti zasiahol, na odpočívadle stojacu, Hondu Civic, v ktorej bola matka s dieťaťom. Nehodu nikto z nich neprežil.

Celý smutný príbeh podtrhuje fakt, že rodina s jedným dieťaťom zastavila na odpočívadle, pretože muž potreboval ísť na toaletu. Žena s dieťaťom čakala v aute, kým sa muž vráti. Vo chvíli kedy sa ozval výbuch, bol muž stále v budove a po vybehnutí von už nemohol nič robiť. Na zázname je vidieť muža, ako ide ku svojmu zdemolovanému autu s rukami za hlavou.

Znovu upozorňujeme na drastické zábery, ktoré by nemali vidieť slabšie povahy.

Pozri si video:

 

4. marca 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?