Škoda Kodiaq už aj vo verzii Laurin & Klement

18. februára 2018
Škoda-Auto
Kodiaq lk 01.jpg
kodiaq-lk-01.jpg

Škoda Kodiaq už aj vo verzii Laurin & Klement!

Škodu Kodiaq už poznáme aj vo verzii Laurin &  Klement a elegantným spôsobom tak dopĺňa výnimočné vlastnosti veľkého SUV.

Táto verzia modelu Kodiaq bude stáť na 19-palcových kolesách, vyrobených z ľahkých zlatin Sirius. Do štandardnej výbavy verzie Laurin & Klement patrí tiež mriežka s vertikálnymi lamelami a chrómovaným lemom, blatníky s nápisom Laurin & Klement a aj full-LED svetlomety.

Zmeny u najluxusnejšej verzii môžeme badať aj v interiéri. Štandardná výbava zahrňuje elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča vrátane pamäťovej funkcie, hliníkové pedály, textilné podlahové rohože, dažďový senzor, automatickú clonu spätného zrkadla či zvukový systém CANTON.

Čo sa týka pohonných jednotiek, tak na výber tu sú dva benzínové a  jeden dieselový motor. U benzínových to je  1.5-liter TSI s výkonom 110 kW alebo 2.0-liter TSI s výkonom 140 kW. Tieto benzínové motory dopĺňa aj jeden dieselový a to konkrétne  2.0-liter TDI s výkonom 110 alebo 140 kW.

Dva najsilnejšie motory sú štandardne dodávané s pohonom 4×4 a u ostatných je možné si tento pohon zvoliť. Okrem toho je možné si vybrať aj adaptívny podvozok DCC.

 

 

18. februára 2018

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Čo si o tom myslíte?