Zaparkoval cez dva boxy na státie, a tak ho zablokovali

25. apríla 2017
Asd 7.jpg
www.youtube.com

Vodičov, ktorí majú drahšie autá a parkujú úplne nezmyselne, nie je zrovna málo. Občas to takým ľuďom spočíta mestská polícia nasadením papuče a inokedy obyčajní ľudia, ktorí sa snažia naučiť ostatných ako správne parkovať.

Presne o to ide aj dvom Američanom, ktorí majú veľké terénne autá. Na jednom parkovisku pri obchodnom dome si pri vychádzaní všimli zaparkovaný Mercedes, ktorý stojí cez dva boxy na státie a rozhodli sa mu trošku zavariť. Môžete síce namietnuť, že parkovisko je z polovice prázdne, a tak proste zastavil, ako na miesto došiel, ale to našich dvoch mladíkov nezaujíma.

Svojimi terénnymi autami zaparkovali tesne pri Mercedese z oboch strán tak, aby sa majiteľ onoho zle zaparkovaného vozidla nemohol dostať za volant. Potom sa schovali a čakali, čo sa bude diať. Keď majiteľ Mercedesu konečne prišiel k svojmu autu, tak sa nestačil diviť. Po obídení auta a zistení, že dvere neotvorí dostatočne nato, aby sa pretiahol, sa rozhodol pre zlostné kopnutie do pneumatík oboch veľkých vozidiel a otvoril si kufor. Tým nakoniec preliezol až k volantu a odišiel preč.

Pozri si video:

25. apríla 2017

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?